Još jedan portal za razmjenu knjiga

Autor: Petar Jurković, 26. 8. 2009.

Udruge Dijalog

Prenosimo dopis koji smo dobili.

INTERNET RAZMJENA ŠKOLSKIH KNJIGA
WWW.SKOLSKE-KNJIGE.NET

Poštovani,

Udruga Dijalog predstavila je prošli tjedan javnosti projekt Internet razmjene školskih knjiga koji je dobro prihvaćen od strane javnosti. Ideja projekta polazi od međusobne suradnje roditelja i međusobne razmjene školskih knjiga.

Na web stranici www.skolske-knjige.net svi koji traže knjige ili imaju školske knjige prijašnjih godina, a koje su upotrebljive mogu staviti oglas koje knjige traže i/ili koje knjige imaju za razmjenu. Na stranici su navedene sve knjige koje su uključene u nastavni sadržaj u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj prema popisu MZOŠ. Budući je riječ o Internet razmjeni projekt pokriva cijelu Hrvatsku.

Ukoliko Vaša škola ne organizira internu razmjenu školskih knjiga molimo da plakat obavijest o ovom projektu, koji je u prilogu, objavite na oglasnoj ploči u školi kako bi informirali što veći broj roditelja i učenika.
Ukoliko Vaša škola organizira internu razmjenu školskih knjiga putem plakata možete pozvati roditelje da nerazmijenjene knjige probaju zamijeniti preko Interneta - www.skolske-knjige.net

Obavijest o Internet razmjeni putem www.skolske-knjige.net možete postaviti i na vašoj web stranici a sve u cilju što lakšeg pronalaska puta do rabljenih udžbenika.

Nadamo se da ćemo ovim projektom omogućiti roditeljima nabavku školskih knjiga za svoju djecu na najjednostavniji i najpovoljniji način.

U prilogu šaljemo plakat obavijest (veličina A4) koju je potrebno isprintati i objaviti.

Za sve informacije možete nas kontaktirati na tel. 051 247 011 ili e-mail: skolskeknjige@gmail.com.

Unaprijed se zahvaljujemo na suradnji.

Za Udrugu Dijalog
Danijela Kažović
Rijeka, 24. kolovoz 2009.

Priloženi dokumenti:
plakat1.pdf (42.17 KB)