Školski projekt Dan planeta Zemlje

Autor: Vlatka Grgić, 21. 4. 2010.

Prezentacija školskoga projekta Dan planeta Zemlje održat će se na sam Dan planeta Zemlje 22. travnja 2010. godine u matičnoj i područnoj školi.

Prezentacije učenika će početi u holu škole već u ranim jutarnjim satima gdje će biti prikazani rezultati projekta iz raznih nastavnih predmeta sa zanimljivim sadržajima. Tako ćemo rješavati kviz iz matematike, pogledati pokus iz fizike, Power Point prezentacije iz informatike i geografije, uživati u glazbi naših orkestara, smijati se vicevima, izrađivati kostime od recikliranog materijala nakon čega slijedi i modna revija.