Novigradsko proljeće

Autor: Katarina Katić, 9. 4. 2024.

Dvije učenice naše škole, Petra Šubara i Veronika Suton, zajedno s učiteljicom hrvatskoga jezika Vlatkom Vasilj sudjeluju na ovogodišnjem Novigradskom proljeću.

Ono je radionički  sedmodnevni program sa zajedničkom temom u svim radionicama za iznimno motivirane i potencijalno darovite učenike osnovnih škola u jezično-umjetničkom području  i učitelje koji su se istaknuli svojim radom u jezično-umjetničkom području. Petra sudjeluje u plesnoj radionici, Veronika u lutkarskoj, a učiteljica Vlatka na scenskoj. Osim što uče nove vještine, zabavljaju se na raznim aktivnostima. Sudjelovale su na pub kvizu, a učiteljica Vlatka predstavila je našu županiju sa svojim kolegicama temom Rudine.