Autor: Petar Jurković, 28. 5. 2018.

U petak 25. svibnja 2018. proslavili smo Dan škole. U prijepodnevnim satima imali smo Sportske igre na kojima su se svi učenici dobro zabavili. Igrali smo graničara, odbojku, košarku i nogomet u kojem su se okušale učiteljice protiv učenica sedmih i osmih razreda. Nastavlil smo priredbom koja se održala u večernjim satima, a program je bio raznovrstan. Moglo se čuti i vidjeti maštovitih točaka, kao na primjer Bubamaraca, kaubojki, a sve je bilo poraćeno uigranim Školskim tamburaškim orkestrom. Upamtili smo nekoliko izvrsnih pjevačkih točaka, a pubilka je uz njih i zapjevala. Najuspješniji učenici dobili su nagrade, a najviše im se obradovala učenica osmog razreda A.L. koja je dobila i posebnu nagradu Općine Velika za najučenicu škole.

Ovom priredbom približili smo se kraju nastavne godine, a radost kvare jedino još nekoliko nenapisanih završnih ispita.